Detaylar

Yeni Passat Variant

Modern zaman klasiği.

Beklemek, bir zaman kaybı değildir. Bunu en iyi; doğru zamanı bekleyip, başarıyı elde edenler bilir. Yeni Passat Variant, başarıya giden yolda sadece ondan beklediklerinizi değil, beklentilerinizin ötesini karşılamaya hazır. Premium malzemeleriyle kaliteyi, seçkin ruhundan gelen zarafeti ve hem güçlü hem de verimli motor seçenekleriyle performansı hissedin! Üstelik geniş bagaj hacmiyle hayatınızda olmasını istediğiniz ne varsa, Yeni Passat Variant'ta hepsi için bir yer bulabileceksiniz. Seçkin, zarif, etkileyici, güçlü, verimli, güvenilir… Onu anlatmak için birçok kelimeye ihtiyacınız olabilir. Siz, şimdi bunların hepsini bir kenara bırakın ve sadece onu yaşayın.

Öne Çıkanlar

Dış Görünüm

Neresinden bakarsanız bakın; şık.​

 

Standartları siz belirleyebilecekken neden standartlarla yetinesiniz? Yeni Passat, modern ve klasik çizgileri kusursuz bir uyumla bir araya getirirken, hatlarında gizlenmiş olan dinamizm ile arzuladığınız gücü size hissettiriyor.

Çarpıcı bir görünüm sunan yeni krom radyatör ızgarası, göz almayan göz alıcı IQ.LIGHT – LED Matrix farların içine doğru uzayan çizgileriyle büyüleyici bir bütünlük oluşturuyor. Yeni Passat’a daha da agresif bir görünüm kazandıran yeni ön ve arka tampon tasarımları ve arka bagaj kapağının ortasında yer alan model adı, kişiliğini bütünüyle ortaya koyuyor.

Yeni Passat ile aracınıza dilediğiniz kimliği kazandırmak da sizin elinizde… 5 tanesi yeni, toplam 12 farklı renk seçeneği, hayalinizdeki Passat’ı seçmeniz için sizleri bekliyor. Akıllarda kalıcı bir iz bırakan, etkileyici jant seçenekleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ancak her zevke uygun bir seçenek bulabileceğinize eminiz.

Yeni Passat, neresinden bakarsanız bakın; şık...

 

 

 

 

İç Görünüm

Kusursuz bir uyum.​

 

Bazı koltuklar insana güç verir. Yeni Passat’ın içerisine girdiğiniz ilk andan itibaren size sunduğu konfor ve güveni de işte bu şekilde hissedeceksiniz.

Ön konsol boyunca bir bütün halinde uzanan krom kaplamalı havalandırma ızgaraları, dış tasarımdaki akıcılığı iç mekana da taşıyor. Tasarımsal bütünlüğün dışında bu havalandırma ızgaralarıyla Yeni Passat, havanızı değiştirmeye de hazır. Business donanım seviyesinden itibaren standart olarak sunulan 3 bölgeli tam otomatik klima “Klimatronik” ile dilediğiniz zaman dilediğiniz iklimi yaşayabilirsiniz.

Dahası, Business ve Elegance donanım seviyesinde standart olarak sunulan ve size kendinizi daha özel hissettirecek ergoComfort® koltuklar ile arkanıza yaslanacak ve günün tüm yorgunluğunu yolda bırakacaksınız. Business donanım seviyesinde sürücü tarafı için 14 yönlü ayar imkanı sunan ergoComfort® koltuklarda, yükseklik, minder uzunluğu ve koltuk başlığı yükseklik ayarları manuel olarak yapılırken, 4 yönlü bel destek ayarı ve sırtlık açısı elektrikli olarak yapılabiliyor. Elegance donanım seviyesinde ise minder uzunluğu ve koltuk başlığı yükseklik ayarı hariç tüm bu ayarlar elektrikli olarak konforunuza göre ayarlanabiliyor ve hafızasına kaydedebiliyor. Üstelik sürücü koltuğu aynı zamanda, uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltan ve sürücünün dikkatini daha uzun süre en üst seviyede tutmasına yardımcı olan elektrikli bir masaj fonksiyonuna da sahip.

 

 

 

 

Kolay Açılır Bagaj Kapağı "Easy Open/Close"

Tüm kapılar sizin için açılsın.

 

Bagajınıza eşyalarınızı yerleştirmek için önce ellerinizdekileri yere bırakıp ardından bagaj kapağını açıyor ve sonra tekrar yüklemek için tüm yükü üzerinize almak zorunda kalıyorsanız, o zaman bir Yeni Passat sahibi değilsiniz demektir. Yeni Passat ile Elegance donanım seviyesinde standart olarak sunulan Kolay Açılır Bagaj Kapağı "Easy Open/Close" fonksiyonu sayesinde bu sorunu yaşadığınız günleri unutacaksınız.

Bagajı açmak için anahtarın cebinizde olması ve ayağınızı arka tamponun alt orta kısmına doğru hafifçe kaldırmanız yeterli. 650 litrelik bagaj hacmiyle hayatınızda istediğiniz her şeye bir yeriniz olacak. Dilerseniz birkaç küçük hareketle arka koltukları katlayarak daha büyük eşyalarınız için zahmetsiz bir şekilde yer açabilirsiniz. İşiniz bittiğinde bagaj kapağını kapatmak da çok kolay... İç kısımda bulunan butona basın ve bırakın kendi kapansın. Aynı zamanda bagaj kapağı, anahtarla birlikte uzaklaştıktan 20 saniye sonra otomatik olarak da kapanabiliyor. Daha yola bile çıkmadan gerçek konforu hissedeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"​

Görmek istediğiniz gibi.

 

Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” bu yepyeni versiyonuyla sürüş esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler gözlerinizin önüne seriyor. Standart gösterge panelinin yerini alan 11,7” genişliğindeki yüksek kontrastlı renkli TFT LCD ekran ile oldukça net ve kaliteli bir görüntü sağlıyor. Ayrıca Yeni Passat’ın yeni özelliklerden biri olan çok fonksiyonlu direksiyondan tek tuşla ("View") üç farklı grafik tasarım arasında geçiş yapılabilme imkanı da sunuyor. Ayrıca bilgi ve eğlence sistemi üzerinden detaylı ayarlar kolaylıkla ve kişiye özel olarak yapılabiliyor.

İster sürüş bilgilerinizi takip edin, ister bilgi ve eğlence sisteminizdeki bilgilere yer verin. Yolunuzdan şaşmamak için navigasyon bilgilerinden kopmak istemeyenlerden misiniz? Dilerseniz, dikkatinizi yoldan ayırmadan ama iletişimden de kopmadan yolculuğa devam etmek için telefon rehberinizi de gösterge panelinize yansıtabilirsiniz. Ya da yolculuklarınızdaki en büyük yardımcılarınız, sürüş destek sistemlerini takip etmeye ne dersiniz? Çok fonksiyonlu direksiyonunuzla bu ekranı kontrol edebilir ve görüntülemek istediğiniz bilgileri belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist"​

Geleceği bugün yaşayın.​

 

Daha önce bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz kendi kendine seyahat edebilen araçlar, belki de çok yakın bir gelecekte hayatımızda olacak. Peki bu gelecek sanıldığı kadar uzak mı? Volkswagen’de geleceğin ve bugünün akıllı sürüş teknolojileri, ilk kez Yeni Passat'ta opsiyonel olarak sunulan Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ile o kadar da uzak olmadığını açıkça gözler önüne seriyor. Çok fonksiyonlu direksiyonunuzda yer alan tek tuşla aktif hale getirebildiğiniz sistem sayesinde kısmi otonom sürüş deneyimini yaşayacaksınız. Nasıl mı?

Adaptif Hız Sabitleyici “ACC” ve Şerit Takip Asistanı “Lane Assist” sistemlerinin entegre bir şekilde çalışması ile aktif olan Yarı Otonom Sürüş Sistemi "Travel Assist" sistemin içeriğinde barındırdığı radar, sensör ve kamera yardımıyla şerit çizgilerini takip edebiliyor, fren ve gaz tepkilerini otonom bir şekilde ayarlayarak önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabiliyor ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebiliyor. Böylelikle Yeni Passat, 0 km/s ile 210 km/s hız aralığında kısmi otonom sürüş imkanına sahip ilk Volkswagen modeli olma özelliğini kazanıyor. Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Asisst" sistemiyle birlikte Yeni Passat, Volkswagen’in otonom sürüş teknolojisinin bugüne kadar görülmüş en gelişmiş versiyonunu sizlere sunuyor.

 

 

 

 

 

Test Sürüşü
Ad Soyad
:
Şirket Ünvanı
:
Telefon
:
E-Mail
:
Test Sürüşü İstediğiniz Model
:
Şube
:
Tarih
:

Galeri