Detaylar

Polo

Daha büyük, daha eğlenceli.

Polo; büyüdü, değişti ve yepyeni bir görünüm kazandı. Genişleyen iç mekânı, 71 lt büyüyen bagaj hacmi ve tamamen yenilenen teknolojisiyle gelmiş geçmiş en büyük Polo ile tanışın. İsteğe bağlı olarak sunulan 3 farklı dekor seçeneğiyle aracınızın içini Tropik Turuncu, Resif Mavi ya da İpek Gümüş ile renklendirebilirsiniz. 14 farklı dış renk seçeneği ve etkileyici jantlarıyla tarzınızın yansımasını göreceksiniz. Polo; Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi…

 

Öne Çıkanlar​

 

  Kişiselleştiriebilir Ön Konsol

  Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi...

   Polo, karakterinizin kusursuzbir yansıması olarak şehrin sokaklardaki yerini alıyor. 14 farklı dış renk seçeneği arasından belirlediğiniz Polo'nuzun içinde de     size özel dokunuşlar olacak. Donanım seviyelerine göre standat olarak sunulan dekorlara ek, opsiyonel olarak Tropik Turuncu, Resif Mavi ve İpek Gümüş       gibi zevkinize göre tescih edebileceğiniz seçeneklerinizde var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LED Farlar ve LED Stop lambaları

Sizin yolunuzu aydınlatırken, rakiplerini de yol gösteriyor.

 Özellikle gece yolculuklarınızda önünüzde seyreden araç sürücüleri, dikiz aynasından size baktığında karşılaşacakları ilk şey etkileyici bir çift göz olacak.

 O ilk bakışmayı asla unutmayacak, sonra da ardınızdan uzun uzun bakacak. Ta ki siz gözden katboluncaya dek... Gelişmiş LED farları ve LED stop             lambalarıyl Polo, yolunuzu aydınlatırken hafızalara kazınmak için de ışığın gücünü sonuna kadar kullanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dijital Gösterge Paneli '' Active Info Display ''

Sınırları kaldırıyor, daha iyisi için segmentini zorluyor.

 Keşfetmek şaşaırtıcı bir deneyimdir. Bir otomobil ile şehirlerin ve hatta ülkenin sınırlarını aşabilir, yepyeni kültürler keşfedebilirsiniz. Polo, segmentine       konmuş tüm sınırları ortadan kaldırıyor. Onunla kesfedeceğiniz kadar onda da keşfedeceğiniz birçok şey var. Örneğin, bu güne kadar sadece üst sınıf     otomobillerde görmeye alıştığımız Dijital Gösterge Paneli '' Active Info Display '' şimdi Polo'da!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çift Bölgeli Tam Otomatik Klima '' Klimatronik''

Şimdi hava durumu...

Aracınızda size eşlik eden yol arkdaşınız varsa dilediğiniz ısı ayarını yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Polo'da ilk defa Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan çift bölgeli tam otomatik klima ''Klimatronik'' ile aracınızdaki ideal sıcaklığı tamamen kendinize göre belirleyebilirsiniz. İkinci bölge içinse, bırakın yol arkadaşınız karar versin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorgunluk Tespit Sistemi '' Fatigue Detection ''

Uzun yolculuklarınızdaki en büyük yardımcınız.

Tatil için çıktığınız o uzun yolculukların tatlı telaşı ve heyecanı bir başkadır. Ancak bu keyifli yolculuklarınızda, yorgunluğun sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Polo'da tüm donanım seviyelerinde standar olarak sunulan Yorgunluk Tespit Sistemi '' Fatigue Detection '', tüm yolculuklarınızda her an yanınızda ve sizi izliyor olacak.

 

 

 

 

 

 

Test Sürüşü
Ad Soyad
:
Şirket Ünvanı
:
Telefon
:
E-Mail
:
Test Sürüşü İstediğiniz Model
:
Şube
:
Tarih
:

Galeri