YENİLENEN GOLF BATI OTOMOTİV'DE TUTKUNLARINI BEKLİYOR...

Alman otomotiv devi Volkswagen'in Golf'ü yeni imajıyla Denizli'de.

Batı Otomotiv'de satışa sunulan Yeni Golf, keskin çizgileriyle ön plana çıkıyor, kusursuz bir sürüş keyfi veriyor. Yeni Golf, 83.800 TL'den başlayan fiyatlarla Batı Otomotiv'de tutkunlarını bekliyor.

İlk kez yola çıktığında endüstrisinde köklü değişiklikleri de beraberinde getiren Volkswagen'in Golf modeli yıllar içinde büyük bir değişim geçirdi. Son olarak 2012 yılında yenilenen Golf, bu yıl küçük çapta fakat etkiliyeci dokunuşlarla yenilendi.

2017 model Golf'te dış ve iç tasarımda küçük değişiklikler yapan Volkswagen, kullandığı yeni nesil teknolojiyle sınıfının standartlarını değiştirmeye aday. 2017 model Golf, yarı sürücüsüz otomobil deneyimi sunuyor.

Denizli'de Alman Otomobil devinin temsilciliğini yapan Batı Otomotiv, Golf'ün benzersiz daha birçok özelliğini test etmek için otomobil tutkunlarını sürüş testine bekliyor. Gün içinde test edebileceğiniz otomobil, 83,800 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

ÜST SINIF TEKNOLOJİLER ERİŞİLEBİLİR KILINDI

Bugüne kadar sadece üst sınıf otomobillerde görmeye alışık olduğunuz pek çok yenilikçi kumanda arabirimi, Yeni Golf'te otomobil sevenlerin ilgisini çekiyor.Higline donanım seviyesinde standart olarak sunulan Digital gösterge paneli, sadece temel sürüş bilgilerini göstermiyor. Aynı zamanda Bilgi-Eğlence sistemi ekranında görüntülenan telefon rehberi, Albüm Kapağı, radyo istasyonu gibi bilgileri de kolayca takip etmenizi sağlıyor. 9.2 ınc. büyüklüğündeki ekranı dokunmadan sadece eli sağa sola hareket ettirerek kontrol edebiliyorsunuz.

VERİMLİ VE GÜÇLÜ YENİ MOTOR SEÇENEKLERİ

Benzinli ve dizel motor teknolojisinde ''downsizing'' akımının yaratıcısı olan Volkswagen, Yeni Golf için bu teknolojinin en ileri temsilcilerini hazırladı. 110 PS'lik maksimum gücünü korurken 1.0 Litreye küçülen baz motor, hafiflenmenin yanı sıra sürtünme kayıplarını minimuma indirgeyerek verimliliği artırıyor. Daha yüksek güç beklentiai olanlar için ise farklı motor seçenekleri yer alıyor.

 

Diğer Haberler